Zpět na úvodní stranu GSM4U
Zpět na úvodní stranu GSM4U
Hledání


Rubriky
 GSM software
 Hardware
 Obecně
 Nokia
 Siemens
 Sony Ericsson
 Alcatel
 Ericsson
 Motorola
 Panasonic
 Philips
 ostatní značky
 Operátoři
 PDA4U.cz
 Digiťáky
 F.A.Q. - dotazy
 Fórum
 GSM banka
 GSM zábava
 Manuály, příručky
 MMS zprávy
 O nás
 Odblokování
 Příslušenství
  Doplňky
    MP3 přehrávače
 Reklama u nás
 SMS zprávy
 Tablet PC
 WAP

Databáze telefonů
 


Porovnání vlastností

Ikonka gsm4U.cz

gsm4U.cz
Libí se vám náš magazín a
máte své webové stránky?
Umístěte naši ikonku s odkazem na gsm4U.cz na vaše stránky, kód je ZDE. Děkujeme!

Informační servery:
Nabídka práce z domu!

LEVNÁ PŮJČKA!

Jak zhubnout?


Doporučujeme

Partneři

www.bluejacking.cz

AAA Auto, autobazar Ostrava

Mobilka.cz

Ubytování

Počitadla
[CNW:Counter]
Topsitez GSM
seznam nejlepších
GSM stránek na světě
Topsitez NOKIA
seznam nejlepších
NOKIA stránek na světě
GSMTop
seznam TOP
GSM stránek na světě
Mobile Top 100
hlasujte pro nás!
 
Megarecenze: Fun Beat EM750 - výkonný multimediální přehrávač do kapsy s velkým dotykovým displejem
Megarecenze: Fun Beat EM750 - výkonný multimediální přehrávač do kapsy s velkým dotykovým displejemNedávno jsme vám přinesli recenzi přehrávače Fun Beat EM735, který byl zajímavý hlavně rozměrným dotykovým displejem. Dnes recenzovaný model má displej ještě větší, v kombinaci s výkonným procesorem je jeho zaměření na video zcela evidentní. Pokud by vám nestačila paměť o velikosti 4 nebo 8 GB, do které se vám vejdou až desítky filmů, můžete ji snadno rozšířit paměťovými kartami microSD. Fun Beat EM750 umí bez nutnosti konverze přehrát mimo jiné i AVI (DivX) videa, dále ho lze použít jako hudební přehrávač, prohlížeč obrázků, rádio, čtečku elektronických knih, diktafon nebo herní konzoli. Díky jeho intuitivnímu dotykovému ovládání a velkému množství funkcí si Fun Beat EM735 jistě zamilujete.
03.10.2008, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon
1 komentář, poslední 06.12.2008, 10:33:43

Recenze: Multimediální kapesní přehrávač Sansa Fuze - malý elegán s velkou výdrží baterie
Recenze: Multimediální kapesní přehrávač Sansa Fuze - malý elegán s velkou výdrží baterieV dnešní recenzi vám představíme jeden z kapesních multimediálních přehrávačů od společnosti SanDisk. Jedná se o model Sansa Fuze, který se vám vejde do dlaně, ale přesto obsahuje velký barevný displej a skvělý ovládací prvek - dotykové otočné kolečko. I přes jeho malé rozměry a hmotnost nabídne nadstandardní výdrž na jedno nabití. Má nejen svoji vlastní interní paměť, ale i slot na vysokokapacitní paměťové karty microSDHC.
04.08.2008, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon

Recenze: Ergotech loudsPEAKER UC27 - nový kapesní přehrávač s dvoupalcovým barevným displejem
Recenze: Ergotech loudsPEAKER UC27 - nový kapesní přehrávač s dvoupalcovým barevným displejemDruhým recenzovaným přístrojem od společnosti Ergotech je model s označením loudsPEAKER UC27. Je zajímavý především poměrně velkým dvoupalcovým displejem a integrovaným reproduktorem, pro poslech tak nepotřebujete sluchátka. Je to užitečné hlavně v případě, kdy se na nějaký film budete dívat třeba ve dvou :-). Zajímá vás více? Potom si přečtěte dnešní recenzi.
30.08.2007, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon

Recenze: Kapesní audio / video přehrávač Ergotech ExtremelySlim UC 88
Recenze: Kapesní audio / video přehrávač Ergotech ExtremelySlim UC 88V dnešní recenzi si představíme malý a štíhlý multimediální přehrávač, který umí přehrávat nejen audio, ale díky barevnému displeji zvládne i video. Je velmi štíhlý, svým designem se podobá populárnímu přehrávači iPod Nano. Lze ho použít i jako diktafon, rádio, nebo prohlížeč fotografií. Pokud nechcete, aby vám přehrávač po kapsách překážel, je pro vás Ergotech ExtremelySlim UC 88 tím pravým, ani o něm nebudete vědět.
23.08.2007, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon

MP3 přehrávač Panasonic SV-SD710EG-S
MP3 přehrávač Panasonic SV-SD710EG-SPokud si vybíráte mezi stylovými MP3 přehrávači, neměli byste opomenout zabrousit mezi přístroje od společnosti Panasonic. Nabídne vám kvalitní a čisté přehrávání hudby za pomoci technologie D-SOUND, zároveň i výdrž desítek hodin na jedno nabití akumulátoru. Je malý, bez nejmenších problémů ho můžete pověsit na váš krk. Ale více už se můžete dočíst dále.
01.02.2007, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon

Creative Zen V Plus - špičkový multimediální přehrávač, konkurent pro Apple iPod
Creative Zen V Plus - špičkový multimediální přehrávač, konkurent pro Apple iPodJste-li "závislí" na hudbě, jistě ji rádi posloucháte kdykoli a kdekoli. Pokud chcete být v tomto směru skutečně nezávislí, potřebujete nějaký přenosný MP3 přehrávač. Ať už nějaký máte nebo ne, rozhodně zaměřte svou pozornost na model Zen V Plus od společnosti Creative. Úspěšně konkuruje známému přehrávači Apple iPod, který by funkčnost "Zenu" mohl jen závidět. Takže pokud požadujete mobilní přehrávání hudby, videa, prohlížení fotek či poslouchání rádia, pokračujte ve čtení dnešního článku.
30.01.2007, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon

Dvojice nových MP3 přehrávačů Samsung - YP-T9 a YP-K5
Dvojice nových MP3 přehrávačů Samsung - YP-T9 a YP-K5Společnost Samsung Electronics představila dva nové MP3 přehrávače. Prvním z nich je ultratenký MP3 přehrávač T9. Pohodlí zaručuje bezdrátový přenos zvuku pomocí technologie Bluetooth. Bezdrátový T9 je určen pro přehrávání hudby, videa i obrázků a také flashových her. Dále je vybaven FM rádiem a hlasovým záznamníkem. T9 se vyznačuje vysokou kapacitou paměti a displejem s vynikajícím rozlišením. Druhý z přehrávačů má elegantní vzhled a kvalitní integrovaný reproduktor - to na první pohled upoutá na novém MP3 přehrávači společnosti Samsung s označením K5. Hudební novinka však není zajímavá pouze elegantním vzhledem. V černém těle s inovativním dotykovým displejem se skrývá i FM rádio, prohlížeč fotografií a budík.
09.01.2007, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon
1 komentář, poslední 20.10.2007, 19:58:25

Recenze: Levný 1 GB MP3 přehrávač OEM - KF210F se špičkovým displejem
Recenze: Levný 1 GB MP3 přehrávač OEM - KF210F se špičkovým displejemDnes recenzovaný MP3 přehrávač na první pohled zaujme obrovským barevným TFT displejem, to ale rozhodně není vše, co umí nabídnout. Mimo přehrávání skladeb zvládá i přehrávání videa, poslech FM rádia, můžete ho použít jako diktafon, prohlížeč obrázků či čtečku elektronických knih. 1 GB je na flash přehrávač slušná hodnota, vejde se vám na něj zhruba 20 klasických audio CD v hodně dobré kvalitě.
18.08.2006, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon
7 komentářů, poslední 15.10.2006, 16:07:48

Recenze: UMAX Irideus - kapesní audio/video přehrávač s FM rádiem a diktafonem
Recenze: UMAX Irideus - kapesní audio/video přehrávač s FM rádiem a diktafonem

Po delší době se na našem serveru opět setkáváte s recenzí nového kapesního MP3 přehrávače. Model UMAX Irideus ale není jen obyčejným přehrávačem audia, zvládne bez problémů i video, umí naladit FM rádio, spustit prezentaci fotek, případně ho lze použít jako čtečku elektronických knih. To vše ve velmi atraktivním černo-stříbrném a ultra tenkém designu. Preferujete-li více zařízení v jednom, může pro vás být UMAX Irideus tou správnou volbou. Více už v naší dnešní recenzi.

04.07.2006, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon

Recenze: Energy Sistem - Lunnatic 3600 Duo - maličký MP3 přehrávač s 512 MB paměti
Recenze: Energy Sistem - Lunnatic 3600 Duo - maličký MP3 přehrávač s 512 MB pamětiPo delší době jsme tu opět s recenzí kapesního MP3 přehrávače. Dnes tu máme model Lunnatic 3600 Duo od vcelku neznámého výrobce Energy Sistem (opravdu to "i" není překlep). Na první pohled vás zaujme opravdu malými rozměry, je pouze o trošku větší než baterie, která ho napájí. Důkladně jsem ho testoval, byl jsem s ním nadmíru spokojený. A navíc je to první kapesní MP3 přehrávač, který nabízí dva oddělené výstupy na sluchátka.
03.10.2005, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon

Recenze: MP3 přehrávač Shiro SX MP3 256 MB
Recenze: MP3 přehrávač Shiro SX MP3 256 MB

Již na první pohled jde o luxusně vypadající MP3 přehrávač, zvláště když ho zapnete a zasvítí na vás OLED displej. Nějakou dobu jsme ho měli v redakci na testování, zjistili jsme všechny jeho přednosti i nedostatky. Hledáte-li přehrávač s flash pamětí a možností použití paměťových karet, nezapomeňte na dnešní recenzi, která vám může pomoci se rozhodnout.

18.05.2005, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon
10 komentářů, poslední 06.01.2006, 21:20:30

Recenze: OPIUMEX MP-320 - levný MP3 přehrávač pouze na paměťové karty
Recenze: OPIUMEX MP-320 - levný MP3 přehrávač pouze na paměťové kartyDnes máme tu čest s jednoduchým a zajímavým MP3 přehrávačem. V čem zajímavým? Nemá totiž žádnou vlastní paměť, hudbu mu musíte dodat na paměťové kartě SD/MMC. Myslíte, že je to dobré řešení? Výrobce tak něco ušetří na ceně, navíc je možné tento přístroj používat jako čtečku paměťových karet. Podívali jsme se na něj, co skutečně umí...
02.05.2005, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon
1 komentář, poslední 03.10.2008, 18:17:14

Megarecenze: Umax M-Bird 512 MB - špičkový multifunkční MP3 přehrávač s futuristickým designem
Megarecenze: Umax M-Bird 512 MB - špičkový multifunkční MP3 přehrávač s futuristickým designem

Firma Umax tímhle přehrávačem u mě zabodovala. Na první pohled možná ani nepoznáte, o jaký přístroj se jedná, spíš než MP3 přehrávači se podobá nějakému futuristickému aparátu z filmu Matrix. Umí vše, co jste si kdy mohli přát, není pro něj problém ani FM rádio či diktafon. Určitě si s ním vyhrajete, podsvícení displeje si můžete vybrat až z 125 barev. A pokud zrovna nemáte po ruce sluchátka, nevadí. Umax M-Bird má vestavěné dva reproduktory. Chcete vědět více? Potom už neváhejte s přečtením dnešní recenze.

27.04.2005, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon

DIGIBEAT FunkeyBoy SD-05/SD-06 - klasika nyní s barevným OLED displejem
DIGIBEAT FunkeyBoy SD-05/SD-06 - klasika nyní s barevným OLED displejemVelice kvalitní kapesní MP3 přehrávač DIGIBEAT FunkeyBoy se dočkal po půl roce znatelného vylepšení - nyní je vybaven kvalitním barevným OLED displejem. Změna mu moc sluší, kvalita přehrávání zůstala naštěstí stále vynikající jako u předchozí verze. Podívejme se, co dalšího inovovaný model přináší ...
25.04.2005, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon
5 komentářů, poslední 24.11.2007, 14:28:11

Megarecenze: XLIVE XM-300 - špičkový MP3 přehrávač s barevným displejem a Bluetooth!
Megarecenze: XLIVE XM-300 - špičkový MP3 přehrávač s barevným displejem a Bluetooth!

Dnes si představíme samotnou špičku mezi kapesními MP3 přehrávači. Jedná se o produkt nejvyšší kvality, který se chlubí mimo jiné i plně barevným LCD displejem, jaký znáte například z mobilních telefonů. Chcete-li se nechat unášet mimořádně kvalitním zvukem, je pro vás XLIVE XM-300 jako stvořený. A navíc, je možno ho použít jako headset k mobilnímu telefonu s Bluetooth!

08.04.2005, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon

Recenze: MP3 přehrávač MSI Mega Stick (128 MB)
Recenze: MP3 přehrávač MSI Mega Stick (128 MB)

Společnost MSI je známá spíše jako výrobce počítačových komponent než kapesních MP3 přehrávačů. Přesto se nám jeden z nich dostal do rukou na recenzi. Umí nejenom přehrávat "empétrojky", má i FM rádio a lze ho použít jako diktafon či přenosný disk.

17.02.2005, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon

Recenze: MP3 přehrávač Lexar JumpGear
Recenze: MP3 přehrávač  Lexar JumpGear

S neobvyklým konceptem MP3/WMA přehrávačů přichází firma Lexmark. Nevsadila na paměťové karty, soubory se ukládají na speciální USB flashdisk (JumpDrive), který lze poté snadno k přístroji připojit.

10.02.2005, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon
4 komentáře, poslední 16.05.2007, 14:46:49

Recenze: MP3 přehrávač Canyon Sports Edition CN-MP5NDC 128 MB
Recenze: MP3 přehrávač Canyon Sports Edition CN-MP5NDC 128 MB

Dnes si představíme jeden z nejjednodušších kapesních MP3 přehrávačů, který jsem měl zatím možnost testovat. Nemá sice žádný displej, zato se chlubí dlouhou dobou výdrže na jednu AAA baterii. Myslíte si, že v testu obstojí?

01.02.2005, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon
6 komentářů, poslední 10.01.2006, 10:00:28

Recenze: Umax Tribe - 128 MB muziky v kapse
Recenze: Umax Tribe - 128 MB muziky v kapse

Nelíbí se vám MP3 přehrávače stříbrných a podobně moderních barev? Něco bych tu pro vás dnes měl, je to kapesní MP3 přehrávač Umax Tribe s diktafonem a rádiem, v modročerné barevné kombinaci. Svým stylovým logem osloví nejspíš řadu metalových fanoušků. Chcete-li se o něm dozvědět více, potom si přečtěte dnešní recenzi.

21.01.2005, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon
20 komentářů, poslední 02.04.2010, 20:11:18

Recenze: MP3 přehrávač Canyon Sport Edition 512 MB (CN-MP3SE 512MB) - předvánoční bomba
Recenze: MP3 přehrávač Canyon Sport Edition 512 MB (CN-MP3SE 512MB) - předvánoční bomba

Společnost Canyon se začíná stále více prosazovat mezi výrobci levných a kvalitních MP3 přehrávačů. Dnešní model je již od pohledu určen převážně pro mladé (tělem či duchem) uživatele. Má líbivý sportovní design a vyšší odolnost proti pádům a odřeninám. Mimo přehrávání MP3 souborů nabídne ještě diktafon a FM rádio. Ty váhavější z vás možná osloví cena, která je na 512 MB kapacitu neobvykle nízká.

06.12.2004, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon
71 komentářů, poslední 17.02.2007, 00:59:40

Recenze: MP3 přehrávač EMGETON - DigitBall 586 s kapacitou 512 MB
Recenze: MP3 přehrávač EMGETON - DigitBall 586 s kapacitou 512 MB

V dnešní recenzi se opět podíváme na jeden z mnoha MP3 přehrávačů, dostupných na našem trhu. I tento model umí hudbu nejenom přehrávat, ale také je možné použít ho jako diktafon, přenosný disk či rádio. Navíc podporuje rozhraní USB 2.0, díky kterému na něj budete kopírovat soubory rychlostí blesku.

24.11.2004, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon
4 komentáře, poslední 13.12.2004, 19:05:39

Megarecenze: MP3 přehrávač / rekordér A-Data My Joy MP201 128 MB s FM rádiem a slotem na paměťové karty
Megarecenze: MP3 přehrávač / rekordér A-Data My Joy MP201 128 MB s FM rádiem a slotem na paměťové karty

Konečně se mi drobných peripetiích dostala do rukou funkční verze tohoto, mezi uživateli zdá se oblíbeného, MP3 přehrávače s FM rádiem a možností nahrávání z diktafonu nebo externího zdroje. USB 2.0 rozhraní by z něj mělo dělat rychlíka při kopírování souborů a jistě využijete možnost použít ho jako přenosný disk. Zajímá vás, jak dopadl v praktickém testu?

18.11.2004, rubrika: Příslušenství - Doplňky - MP3 přehrávače, autor: Martin Šimon
76 komentářů, poslední 21.10.2007, 14:02:15

vyhledávání na Internetu, v tomto magazínu, nebo v eShopu:

Google
 


Stránky si právě prohlíží 459 návštěvníků
Přihlášení návštěvníka
username:
heslo:
 
Chci se také zaregistrovat
zapomenuté heslo?

Reklama

Jak často si chodíte půjčovat DVD do videopůjčovny?
 nechodím vůbec (26.9 %)
|
 
 chodím nepravidelně (18.7 %)
|
 
 jednou měsíčně (17.5 %)
|
 
 jednou za 14 dní (18.8 %)
|
 
 každý týden (17.9 %)
|
 
anketa spuštěna: 01.08.2008
Celkový počet hlasů: 17865

Jiná odpověď
další ankety

Reklama

Nejčtenější články za posledních 7 dní
 Recenze: UMAX Premier DS-4331 - malý digitální šperk pod stromeček (333)
 Megarecenze: Canon PowerShot A510 – zlevňujeme, zmenšujeme, zkvalitňujeme (290)
 Megarecenze: Alcatel OT 756 - stylový telefon pro mladé (271)
 Megarecenze: Canon PowerShot A80 boří představy o lowendu (213)
 Nové přenosné a dokovací reproduktory pro chytré mobilní telefony a tablety (197)


Reklama


Nejčtenější články
 Speciální kódy pro telefony Nokia (363035)
 Sexual Positions - instalujte po 22.00 hodině (269459)
 Aktuální verze firmware všech telefonů Nokia na jednom místě (245085)
 Nokia LogoManager - download verze 1.2.41 + starší a češtiny k nim (224989)
 Jimm česky a zdarma - další ICQ klient pro Java telefony! (202647)

Nejkomentovanější články
 Speciální kódy pro telefony Samsung (1107)
 Zkušenosti s Digi TV (597)
 Notebook Prestigio P157 s novou grafikou ATI Radeon 9700 - testy (553)
 Jimm česky a zdarma - další ICQ klient pro Java telefony! (459)
 Speciální kódy pro telefony Nokia (455)

Reklama


Návštěvnost gsm4U.cz měří iAudit | RSS gsm4U.cz pro Váš server | reklama na gsm4U.cz | jak se stát redaktorem gsm4U.cz
© 2000 - 2016 - KONYTECH s.r.o., všechna práva vyhrazena. | About Us | Design a kód. | ISSN 1214-3022
hostujeme u Web4U.cz