Rubriky
Android hodinky příslušenství sluchátka

Praktický test hodinek Samsung Watch4 a Bone Conduction Bluetooth sluchátek

Dneska jsem měl hodně emoční venčení našich vipetek 🐾, chvílemi mne mrazilo po celém těle 🥶, občas to bylo silné dojetí 😥, a nebo jsem se také usmíval jako měsíček na hnoji 🌝.

To všechno jen proto, že jsem poprvé v životě nešel tu více než hodinu potichu (vipetky většinu času mlčí 🤣), ale vzal jsem si s sebou svá nová „kostní“ sluchátka 🎧, a místo hudby ke cvičení (ten nejtvrdší metal 🤘 z mých YouTube oblíbených 😎) jako na inline bruslích jsem si na procházku lesem nastavil přehrávání své složky „hudba“ s tisícem mých nejoblíbenějších písniček.

Nevím, zda mi to YouTube začal přehrávat od mých úplně prvních uložených písniček a alb, ale začal mi hrát Karel Kryl 💙. Napřed jsem to chtěl posunout na nějaký tvrdší rock, ale pak jsem si řekl, proč si na klidnou procházku krásnou přírodou 🏞️ nepustit klidnou hudbu, že?

Během několika desítek krylovek u mne proto došlo k těm emočním chvílím, protože ty písničky i texty miluji, a mám s nimi spojených hodně osobních prožitků z dob zločinného komunistického režimu ☹️.

Jindy vnímavé vipetky se na procházce naštěstí věnovaly okolním pachům a mého rozpoložení si nevšímaly 😎, jen jsem si u toho nemohl pískat (k čemuž některé písničky svádějí), protože na to pak reagovaly otáčením co se děje 😏.

Po Karlu Krylovi mi začal hrát Sváťa Karásek ✝️ a Mejla Hlavsa s Fiction 🍄, a já jsem si uvědomil, že již všechny tyto významné osobnosti mého života bohužel nejsou mezi námi 😥.

Ale zpět k technikáliím (viz obrázek výše):

  • Za tu hodinu a 20 minut trvalého měření sportovní aktivity (tedy zapnuté GPS a občasné dívání se na displej), a trvalého přehrávání hudby z YouTube (tedy mobilní data) mi hodiny ze 100 % spadly na 49 %, což ne že by nemohlo být podstatně lepší 🤔, ale znamená to že s dalším cca půlhodinovým venčením ráno a pak i večer mi i takto naplno makající hodinky (s možností telefonovat, psát SMSky i na WhatsApp, atd.) vydrží bez nabíjení celý den 👍.
  • Protože už je naštěstí většina Česka kvalitně pokryta mobilními daty LTE, za celou dobu procházky lesním údolím nedošlo k jedinému zakolísání přehrávání hudby, záznam trasy se mi také uložil celý, takže naprostá spokojenost 👍.
  • Když jsem se párkrát na pár set metrů zkušebně rozběhl 🏃‍♂️, sluchátka 🎧 mi stále držela za ušima jako přibitá 👍, a hudbu 🎵 jsem také pořád slyšel perfektně 😊.
  • Přestože kolem nás během procházky velkou rychlostí projely desítky cyklistů, všechny jsem díky těmto speciálním sluchátkům včas slyšel, a mohl jsem tak vipetky přitáhnout ke kraji cesty, aby nedošlo k nějakému karambolu.
  • Doma jsem zjistil, že mi hodinky v horní liště zobrazují v kolonce Bluetooth sluchátek také procento nabití 👍.
Sluchátkám zbývá po několika dnech používání stále ještě parádních 70 % energie👍

P. S.: ke grafu rychlosti

  • Ty modré čárky mojí rychlosti na grafu výše padající mnohokrát až k nule jsou zastávky, kdy si vipetky potřebovaly odlehčit, nebo (a to zejména 😎) si něco pořádně očichat (ano, jsem hodně trpělivý člověk) 🤣.
  • Ty modré čárky naopak 2x výrazně nahoře (kolem 10 km/hod) jsou moje testovací pokusy se i se sluchátky rozběhnout 😏.

Více o sluchátcích viz můj předchozí článek Bluetooth sluchátka Lenovo X3 pro s technologií Bone Conduction:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *