Rubriky
Android autorádia

levné autorádio Isudar T72 – osobní zkušenost

ZÁVĚREČNÉ ROZHODNUTÍ

Poté, co mi autorádio několikrát přes noc úplně vybilo i zcela novou autobaterii ☹️, a já jsem bez nastartování přes startovací kabely nemohl své VW CC používat 😡, jsem si našel a v několika různých videorecenzích i postupech instalace potvrdil, že se musí rozpojit červeno-oranžové kabely, čímž bude můj problém vyřešen.

Spojku na tomto červeno-oranžovém káblíku je nutné rozpojit, já jsem si pak ještě koncovky raději zaizoloval aspoň obyčejnou elektrikářskou lepící páskou.

Tuto párminutovou pomoc mi ovšem odmítl poskytnout dříve než za 4 dny můj autoservis, kde už jsem přitom v posledních letech nechal cca 100 tisíc korun, a to i přesto, že jsem díky jejich chybnému zapojení autorádia byl bez auta 😡. A to jsem jim poslal i video s uvedením minuty, ve které je rozpojení kabelů jasně popsáno a ukázáno 🤔.

Takto vypadá díra po původním obrovském originálním autorádiu, která se ale hodí na tu šílenou změť kabelů 😎.

Naštěstí jsem našel jiný blízký autoservis, který mi byl ochoten u toho „svítit“, nechtěl jsem pochopitelně při vyndávání autorádia něco urvat. Tak jsem si tedy autorádio pod dohledem automechanika postupným „vytrháváním“ z palubní desky oddělal, rozpojil jsem káblíky, zaizoloval jsem si je, autorádio nacvakl zpět, a problém byl za chvilku vyřešen 😎.

Zatímco čínské autorádio je v podstatě jen takový o kousek širší tablet 👍.

Od té doby nemám žádný problém, autorádio se chvíli po vyndání klíčku samo vypne, a po nastartování samo zapne 😊.

Autorádio mi drží v palubní desce jen za pomoci těch červeně označených čudlíků, žádné šrouby.

Pořízení levného čínského autorádia Isudar T72 již tedy mohu s čistým svědomím doporučit, jen ho musí instalovat šikovný člověk, který si umí najít správný postup.

V palubní desce jsou ty červeně označené otvory, do kterých se autorádio jen zacvakne.

Chcete-li jiný model autorádia než ten níže pro VW CC (eShop k němu v ceně rovnou přidá i příslušný rámeček), stačí si po kliknutí na níže uvedený odkaz kliknout na stránku eShopu, a tam si najít stejný model autorádia, ve kterém ale bude v názvu přesně váš model auta (například Škoda Octavia, atd.).

Pokud byste s nákupem potřebovali pomoci, napište mi sem dolů do komentářů, nebo přes soukromou zprávu na Messenger.

Jarek Jesenský

tento model jsem si na AliExpress.com koupil: ISUDAR T72 QLED Android 10 Car Radio For VW/Volkswagen/Passat B7 CC B6 Car Multimedia RAM 6GB CANBUS Camera DSP GPS DVR No 2din

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *