Rubriky
Android autorádia

levné autorádio Isudar T72 – osobní zkušenost

ZÁVĚREČNÉ ROZHODNUTÍ

Poté, co mi autorádio několikrát přes noc úplně vybilo i zcela novou autobaterii ☹️, a já jsem bez nastartování přes startovací kabely nemohl své VW CC používat 😡, jsem si našel a v několika různých videorecenzích i postupech instalace potvrdil, že se musí rozpojit červeno-oranžové kabely, čímž bude můj problém vyřešen.

Spojku na tomto červeno-oranžovém káblíku je nutné rozpojit, já jsem si pak ještě koncovky raději zaizoloval aspoň obyčejnou elektrikářskou lepící páskou.

Tuto párminutovou pomoc mi ovšem odmítl poskytnout dříve než za 4 dny můj autoservis, kde už jsem přitom v posledních letech nechal cca 100 tisíc korun, a to i přesto, že jsem díky jejich chybnému zapojení autorádia byl bez auta 😡. A to jsem jim poslal i video s uvedením minuty, ve které je rozpojení kabelů jasně popsáno a ukázáno 🤔.

Takto vypadá díra po původním obrovském originálním autorádiu, která se ale hodí na tu šílenou změť kabelů 😎.

Naštěstí jsem našel jiný blízký autoservis, který mi byl ochoten u toho „svítit“, nechtěl jsem pochopitelně při vyndávání autorádia něco urvat. Tak jsem si tedy autorádio pod dohledem automechanika postupným „vytrháváním“ z palubní desky oddělal, rozpojil jsem káblíky, zaizoloval jsem si je, autorádio nacvakl zpět, a problém byl za chvilku vyřešen 😎.

Zatímco čínské autorádio je v podstatě jen takový o kousek širší tablet 👍.

Od té doby nemám žádný problém, autorádio se chvíli po vyndání klíčku samo vypne, a po nastartování samo zapne 😊.

Autorádio mi drží v palubní desce jen za pomoci těch červeně označených čudlíků, žádné šrouby.

Pořízení levného čínského autorádia Isudar T72 již tedy mohu s čistým svědomím doporučit, jen ho musí instalovat šikovný člověk, který si umí najít správný postup.

V palubní desce jsou ty červeně označené otvory, do kterých se autorádio jen zacvakne.

Chcete-li jiný model autorádia než ten níže pro VW CC (eShop k němu v ceně rovnou přidá i příslušný rámeček), stačí si po kliknutí na níže uvedený odkaz kliknout na stránku eShopu, a tam si najít stejný model autorádia, ve kterém ale bude v názvu přesně váš model auta (například Škoda Octavia, atd.).

Pokud byste s nákupem potřebovali pomoci, napište mi sem dolů do komentářů, nebo přes soukromou zprávu na Messenger.

Jarek Jesenský

tento model jsem si na AliExpress.com koupil: ISUDAR T72 QLED Android 10 Car Radio For VW/Volkswagen/Passat B7 CC B6 Car Multimedia RAM 6GB CANBUS Camera DSP GPS DVR No 2din

4 reakce na „levné autorádio Isudar T72 – osobní zkušenost“

Napřed si tak jako na mobilu stáhnu prstem horní lištu, tam je vlevo nahoře čtvereček, který zobrazí otevřená okna.
Chytím za horní okraj 1. okno (třeba Mapy.cz), dám ho do levého prostoru displeje, a následně se mi nabídne které z oken chci ťuknutím potvrdit do pravého okna displeje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *