Rubriky
Android autorádia

levné autorádio Isudar T72 – osobní zkušenost

POKRAČOVÁNÍ č. 2:

✅ Včera jsem si po příjezdu domů dotáhl vyžadovanou aktualizaci Mapy.cz, dnes jsem pro jistotu udělal ještě i reset celého autorádia, a celá následná jízda podle offline Mapy.cz byla bez jediné chybičky! 😊 Ještě neříkám že je vyhráno, a nechci zatím autorádio doporučovat, když nejsem přesvědčen o tom že je v očekávaných mezích čínského levného výrobku zcela OK, ale už aspoň vidím světlo na konci tunelu 😎. Potřebuji totiž po Praze funkční online mapy s aktuálním provozem, to mi denně ušetří až hodinu času 👍. Díky všem, kteří mi dávali cenné rady a tipy, především pak Matěj Klika 👏, který mne trpělivě naváděl i přes soukromé zprávy na Messengeru 😊. Že je GPSka i anténa nejspíš v pořádku naznačuje i dostatečný počet satelitů, které ukazuje tato předinstalovaná apka:

ověření funkčnosti GPS
tento model jsem si na AliExpress.com koupil: ISUDAR T72 QLED Android 10 Car Radio For VW/Volkswagen/Passat B7 CC B6 Car Multimedia RAM 6GB CANBUS Camera DSP GPS DVR No 2din

4 reakce na „levné autorádio Isudar T72 – osobní zkušenost“

Napřed si tak jako na mobilu stáhnu prstem horní lištu, tam je vlevo nahoře čtvereček, který zobrazí otevřená okna.
Chytím za horní okraj 1. okno (třeba Mapy.cz), dám ho do levého prostoru displeje, a následně se mi nabídne které z oken chci ťuknutím potvrdit do pravého okna displeje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *