Rubriky
Android autorádia

levné autorádio Isudar T72 – osobní zkušenost

Tak jsem si konečně splnil sen, a místo té staré původní hrůzy jsem si do #VWCC pořídil nové autorádio ISUDAR T72 s nádherně velkým QLED displejem s luxusním rozlišením 1.280×720 pixelů 😊.
Odolal jsem nízké ceně za 1 GB RAM, koupil jsem si verzi se 4 GB RAM, a musím říct, že to všechno na čisté instalaci Android 10 běhá nádherně rychle, bez sebemenšího zaváhání 👍. Koupit jde i verze s 6 GB RAM, tak snad časem nezjistím, že by se více operační paměti hodilo 🤔.

přehrávání videí z YouTube
Ještě jsem neměl čas si s tím více pohrát, takže zatím jen první postřehy z chvíle na parkovišti:
✅ Připojení na Wi-Fi hotspot v mobilu okamžité, plně funkční. Snad nebude zapnutá WiFi díky neustálému hledání snižovat kapacitu autobaterie.

✅ Nalezení a spárování mobilu přes Bluetooth 5.0 okamžité (heslo 0000), hovor zatím jen na místě zcela čistý.

✅ České rádiové stanice perfektní čistý zvuk bez šumu (snad půjdou dobře ukládat do předvoleb). Funguje ovládání hlasitosti i přelaďování stanic z volantu. Má to umět i RDS.
✅ Přehrávání videoklipů z YouTube luxusní obraz i zvuk. Nevím zda je možné, aby byl zvuk lepší než z původního rádia 🤔, nebo jestli to bylo jen tou mou radostí, a zdálo se mi to 😉.
přehrávání videí z YouTube

✅ Přehrávání videa z interní paměti může díky velkému displeji klidně spolujezdec využít i na sledování filmů na dlouhých cestách.

✅ Aplikace si jde pustit buď na displeji rozděleném napůl, nebo se může video přehrávat v samostatném plovoucím okně na ploše.

✅ Ovládání hlasitosti je také na displeji vlevo, kde jsou také dotyková tlačítka Domů, Zpět a pro ruční zapnutí/vypnutí autorádia.

☑️ Google Mapy se mi podařilo spustit, ale pořád vyskakuje okno na jakousi placenou aplikaci pro hlasové ovládání, snad to půjde zrušit 🤔.

☑️ Displej je po chvíli samozřejmě plný otisků prstů, ale za tu radost mi to rozhodně stálo 😎.
tuto starou hrůzu (originální autorádio RNS 315) už v autě fakt nechci 🙄
☑️ Většina tlačítek je dostatečně velká, jen někde v menu nastavení jsou písmo i ovládací prvky zbytečně malé (na displeji je místa dost), ale to jsou věci, kam člověk chodí jen když stojí na místě. Možná půjde jako na mobilu vše systémově zvětšit.
🔹 Bude mne zajímat funkčnost Android Auto.

🔹 Doufám že bude fungovat nějaká navigace, a že se bude dobře chytat GPSka.

🔹 Uvidíme, zda půjde přehrávat MP3 přes Bluetooth z mobilu, tak jak jsem to provozoval doteď. Kdyby ne, má autorádio v šuplíku před spolujezdcem hned 3 USB vstupy, s podporou kapacity až 2 TB 😊.

🔹 Vyzkouším vložení SIM s dostačujícími 100 GB dat na měsíc, snad bude rádio dobře chytat signál, má podporovat i 4G.
v přihrádce spolujezdce mám možnost připojit 3x USB a 1x 4G SIM kartu
🔹 Jsem zvědavý na citlivost mikrofonu ve vyšších rychlostech, je totiž vestavěný v levém horním rohu autorádia.
🔹 Staré autorádio nezvládlo nevím proč zobrazovat jména všech mých kontaktů při telefonování, přestože se všech několik tisíc položek v pořádku synchronizovalo. Jsem tedy zvědav, jak se s tím popere tento Číňan, zatím jsem nadšený 😊.
tento model jsem si na AliExpress.com koupil: ISUDAR T72 QLED Android 10 Car Radio For VW/Volkswagen/Passat B7 CC B6 Car Multimedia RAM 6GB CANBUS Camera DSP GPS DVR No 2din

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *