Hledání


Rubriky
 GSM software
 Hardware
 Obecně
 Nokia
 Siemens
 Sony Ericsson
 Alcatel
 Ericsson
 Motorola
 Panasonic
 Philips
 ostatní značky
  LG
 Operátoři
 PDA4U.cz
 Digiťáky
 F.A.Q. - dotazy
 Fórum
 GSM banka
 GSM zábava
 Manuály, příručky
 MMS zprávy
 O nás
 Odblokování
 Příslušenství
 Reklama u nás
 SMS zprávy
 Tablet PC
 WAP

Databáze telefonů
 


Porovnání vlastností

Informační servery:
Nabídka práce z domu!

LEVNÁ PŮJČKA!

Jak zhubnout?


Doporučujeme

Počitadla
reklama:

Nové přenosné a dokovací reproduktory pro chytré mobilní telefony a tablety

Nové přenosné a dokovací reproduktory pro chytré mobilní telefony a tabletyHodně z nás je velmi rádo, že dnes máme v jedné malé krabičce do kapsy funkce více přístrojů, např. telefon, fotoaparát / videokameru, počítač, navigaci, či MP3 přehrávač. Miniaturizace přístrojů s sebou někdy přináší omezení, jako je například u přehrávání hudby nedostatečný výkon reproduktorů. Zde se nám rozhodla pomoci společnost LG, která právě přichází s novou designovou řadou reproduktorů, vybavených nejnovějšími technologiemi (Bluetooth, NFC, AirDirect, ...), a kompatibilních s telefony a tablety s operačními systémy Android a iOS. 

Dokovacích reproduktory

Společnost LG Electronics oznámila 18. června 2013 uvedení nové modelové řady dokovacích reproduktorů pro rok 2013. Reproduktory se pyšní vysokou kvalitou zvukové reprodukce a inteligentními funkcemi, které uspokojí i ty nejnáročnější posluchače. Atraktivní zpracování reproduktorů navíc zaujme i milovníky moderního designu. Na český a slovenský trh budou produkty uvedeny během následujících několika měsíců.

„Stále více zákazníků dnes využívá své chytré telefony a tablety k poslechu hudby. Díky tomu se zvyšuje i poptávka po dokovacích reproduktorech, které nabízejí vynikající kvalitu zvuku a flexibilní možnosti připojení,“ uvedl Martin Malý, tiskový mluvčí LG Electronics CZ. „Modelová řada reproduktorů LG pro rok 2013 byla navržena tak, aby bez problémů fungovala ve spojení s co největším počtem inteligentních zařízení. Jsme přesvědčeni, že naše reproduktory poskytují uživatelům dokonalou rovnováhou mezi praktičností, funkčností a stylem.“

Duální dokovací reproduktor LG ND8630 přináší uživatelům dosud nejširší možnosti připojení. Reproduktor podporuje prostřednictvím nového konektoru Lightning přímé dokování zařízení Apple i zařízení s operačním systémem Android. Díky USB konektorům mohou uživatelé na svém chytrém telefonu či tabletu hrát hry, psát zprávy či emaily a současně přehrávat hudbu a dobíjet telefon pomocí dokovacího reproduktoru.

LG reproduktory ND5630

Model LG ND8630 poskytuje široké možnosti připojení pro bezdrátové streamování obsahu. Uživatelé zařízení Android se mohou těšit z uživatelsky snadného a příjemného používání Bluetooth díky přidání funkce Tag On. K rychlému a snadnému spárování NFC zařízení s reproduktorem ND8630 stačí pouze jednoduché poklepání. Uživatelé zařízení iOS mohou díky funkci AirPlay snadno streamovat hudbu do dokovacího reproduktoru až na vzdálenost 100 metrů, to vše s téměř nulovými ztrátami na kvalitě zvuku. Díky technologii LG AirDirect lze spustit funkci AirPlay i bez nutnosti mít připojení do Wi-Fi sítě.

Špičkový dokovací reproduktor LG má zvukový výkon 80 W, což je vzhledem k malým rozměrům zařízení impozantní hodnota. Algoritmus Dynamic Loudness pak udržuje správnou úroveň basových a vysokých tónů, i při nastavení extrémně nízké hlasitosti. Díky audio-kodeku apt-X dokáže model ND8630 reprodukovat při streamování hudby přes Bluetooth ostrý a čistý zvuk, který si zachovává vysokou věrnost.

Každý z nové modelové řady dokovacích reproduktorů pro rok 2013 má elegantní válcový tvar ve špičkovém designu LG. Reproduktor ND8630 je k dostání v bílé barvě s metalickou úpravou, která se hodí do každého moderního interiéru. Mood Lamp navíc vytváří příjemnou atmosféru prostřednictvím decentních světelných efektů, které uživatel může snadno upravit podle své potřeby.

Kromě modelu ND8630 uvádí společnost LG na trh také dual docking reproduktory ND8530, ND5630 a ND5530. Součástí modelové řady 2013 jsou rovněž moderní a kompaktní zařízení ND2530, ND2531, ND1530 a ND1531, z nichž všechna nabízí bezdrátové streamování přes Bluetooth a dobíjení chytrých telefonů přes USB konektor.

LG reproduktory ND8530 F-M

Specifikace modelů ND8630 a ND8530:

• 2 kanály, výstupní výkon 80W
• Válcový design s bílým metalickým povrchem (450 x 228 x 227 mm)
• Dual Docking pro zařízení iOS s konektorem Lightning a zařízení Android
• Direct Dock a Playback pro zařízení iOS s konektorem Lighting a zařízení Android (pouze OS Jelly Bean)
• AirDirect pro AirPlay (snadné nastavení bez potřeby Wi-Fi AP [pouze model ND8630])
• Bluetooth (verze 3.0), NFC (Tag On) pro snadné spárování zařízení
• USB nabíjení a přehrávání pro zařízení iOS a Android
- Přehrávání: zařízení iOS s 30pinovým a 8pinovým konektorem (iPod / iPhone / iPad)
- Nabíjení: zařízení Android a iOS (iPhone / iPod)
• apt-X, Dynamic Loudness Algorithm
• Mood Lamp
• Portable-in


Přenosné reproduktory

Ve stejný den společnost LG Electronics uvedla na trh kompaktní přenosné reproduktory NP6630, NP6530 a NP3530, které přináší uživatelům čistý, reálný zvuk, široké možnosti bezdrátového připojení a navíc i kompatibilitu s operačními systémy Android a iOS. Díky minimalistickému designu jsou reproduktory ideální do kanceláře, do domácnosti i pro přenos hudby ve venkovních prostorách. Na český a slovenský trh budou produkty uvedeny během následujících několika měsíců.

„Přenosné reproduktory NP6630, NP6530 a NP3530 jsou pro uživatele chytrých telefonů a tabletů praktickým řešením bezdrátového přenosu zvuku,“ uvedl Martin Malý, tiskový mluvčí LG Electronics CZ. „Nejnovější zvukové systémy LG dávají uživatelům možnost pohodlně streamovat hudbu bez ohledu na to, kde se právě nacházejí. Každé multifunkční zařízení nabízí skvělou kvalitu zvuku a možnost všestranného použití.“

LG reproduktory NP6630-2

Bezkonkurenční možnosti pro bezdrátové připojení

Přenosné reproduktory LG jsou vybaveny technologií bezdrátového připojení „device-to-device“, jejímž prostřednictvím mohou uživatelé snadno streamovat hudbu přes Bluetooth. Zejména prémiový model NP6630 podporuje současně funkce AirPlay i Bluetooth. AirPlay umožňuje majitelům iOS zařízení streamovat hudbu do přenosného reproduktoru až na vzdálenost 100 metrů, to vše ve vysoké kvalitě.
Technologie LG AirDirect podporuje streamování hudby přes Airplay bez použití Wi-Fi a rovněž i funkci Tag On pro rychlé a snadné spojení přes Bluetooth. Díky integrovanému reporduktoru může každý model nabídnout také užitečnou funkci „speaker phone“ umožňující přijímat či odmítat příchozí hovory.

Výkonná zvuková reprodukce kompaktních zařízení

Přenosné reproduktory LG jsou navzdory minimalistickému provedení schopny impozantního zvuku. Modely NP6630 a NP6530 nabízí výstupní výkon 20 W, model NP3530 6 W. Pasivní zářič v reproduktorech navíc účinně zvyšuje intenzitu basových tónů. Díky algoritmu LG Dynamic Loudness, který optimalizuje zvukovou rovnováhu napříč frekvencemi, jsou pak basové (stejně jako vysoké) tóny zachovány i při nižších hladinách zvuku. Použití zvukového kodeku apt-X audio pak zajišťuje reprodukci čistého zvuku přes Bluetooth a výsledkem je vysoce věrný zvuk i při bezdrátovém streamování.

Nová řada reproduktorů zaujme kromě výkonu i zajímavým provedením. Modely reproduktorů NP6630, NP6530 a NP3530 mají hladký bílý povrch a atraktivní tvar. Kromě kompaktních rozměrů, vysokého výkonu a designového provedení disponuje každý model také akumulátorem s prodlouženými intervaly mezi dobíjením. Integrovaný akumulátor modelů NP6630 a NP6530 má výdrž až 10 hodin a model NP3530 dokáže bez dobíjení přehrávat hudbu až 15 hodin.

LG reproduktory NP3530 - side2

Specifikace modelů NP6630 a NP6530:

• Výstupní výkon 20 W
• 300 x 95 x 96 mm
• AirDirect pro AirPlay (snadné nastavení bez potřeby Wi-Fi AP [pouze model NP6630])
• Bluetooth (verze 3.0), NFC (Tag On) pro párování zařízení přes Bluetooth
• Pasivní zářič
• Zvukový kodek apt-X
• Speaker Phone
• Voice Indicator
• Integrovaný akumulátor (výdrž do 10 hodin)
• Portable-in

Specifikace modelu NP3530:

• Výstupní výkon 6 W
• 192,5 x 64 x 66 mm
• Bluetooth (verze 3.0), NFC
• Pasivní zářič
• apt-X
• Speaker Phone
• Voice Indicator
• Integrovaný akumulátor (výdrž do 15 hodin)
• Portable-in

 
publikováno: 24.06.2013, autor: Tisková zpráva - vložil Jarek Jesenský
počet čtenářů: 23133
Přidej do: Linkuj si !Jaggni to!asdf.sk
Hodnocení článku:
Dosavadní hodnocení:Ø 1 z 1 známky
1 2 3 4 5  
ohodnoťte článek známkou jako ve škole


Související články:

Další související články

Buďte první, kdo k článku přidá komentář!
 
Chcete-li odebírat všechny komentáře k tomuto článku na e-mail, zaregistrujte se prosím a přihlašte (vpravo nahoře)
 

vyhledávání na Internetu, v tomto magazínu, nebo v eShopu:

Google
 

reklama
Stránky si právě prohlíží 459 návštěvníků
Přihlášení návštěvníka
username:
heslo:
 
Chci se také zaregistrovat
zapomenuté heslo?

Reklama

Využíváte již rychlé mobilní připojení přes 3G?
 ne, je to příliš drahé (24.1 %)
|
 
 ne, nic takového nepotřebuji (21.3 %)
|
 
 ne, můj operátor ho u nás ještě nenabízí (18.2 %)
|
 
 ano, i když je to dost drahé (17.3 %)
|
 
 ano, cena odpovídá přínosu (18.9 %)
|
 
anketa spuštěna: 18.07.2010
Celkový počet hlasů: 9726

Jiná odpověď
další ankety

Reklama

Nejčtenější články za posledních 7 dní
 Recenze: UMAX Premier DS-4331 - malý digitální šperk pod stromeček (333)
 Megarecenze: Canon PowerShot A510 – zlevňujeme, zmenšujeme, zkvalitňujeme (290)
 Megarecenze: Alcatel OT 756 - stylový telefon pro mladé (271)
 Megarecenze: Canon PowerShot A80 boří představy o lowendu (213)
 Nové přenosné a dokovací reproduktory pro chytré mobilní telefony a tablety (197)


Reklama


Nejčtenější články
 Speciální kódy pro telefony Nokia (363035)
 Sexual Positions - instalujte po 22.00 hodině (269459)
 Aktuální verze firmware všech telefonů Nokia na jednom místě (245085)
 Nokia LogoManager - download verze 1.2.41 + starší a češtiny k nim (224989)
 Jimm česky a zdarma - další ICQ klient pro Java telefony! (202647)

Nejkomentovanější články
 Speciální kódy pro telefony Samsung (1107)
 Zkušenosti s Digi TV (597)
 Notebook Prestigio P157 s novou grafikou ATI Radeon 9700 - testy (553)
 Jimm česky a zdarma - další ICQ klient pro Java telefony! (459)
 Speciální kódy pro telefony Nokia (455)

ReklamaNávštěvnost gsm4U.cz měří iAudit | RSS gsm4U.cz pro Váš server | reklama na gsm4U.cz | jak se stát redaktorem gsm4U.cz
© 2000 - 2016 - KONYTECH s.r.o., všechna práva vyhrazena. | About Us | Design a kód. | ISSN 1214-3022
hostujeme u Web4U.cz