Připojení domácnosti na Internet a digitální televize v Praze

O2 Trio

Set-top-box za symbolickou jednu korunu

Máte-li již ve svém bytě zavedenou pevnou telefonní linku, můžete nyní využít výhodné akce, kdy od nás za pouhou 1 korunu měsíčně na dva roky obdržíte duální set-top-box pro příjem digitální televize (v ceně 3.500 Kč!) a modem k připojení na Internet (v ceně cca 1.300 Kč) jen za 599 Kč s DPH. Jde to však i bez pevné telefonní linky, zřízení nové telefonní přípojky je nyní pro zájemce o balíček O2 Trio za pouhou 1 korunu!

O2 Internet ADSL bez omezení dat

Součástí naší nabídky je neomezené stahování (tedy žádné FUP), díky čemuž již nemusíte kontrolovat své děti při surfování, omezovat se při práci či zábavě. Základní (minimální) rychlost stahování je až 8 Mb/s, což je bohatě dostačující pro jakoukoliv domácnost.
Významnou výhodou ADSL modemu od nás je také WiFi rozhraní, což vám umožní se na Internet připojovat z WiFi kompatibilních notebooků, kapesních počítačů či z mobilních telefonů kdekoliv z bytu a blízkého okolí (zahrada, terasa a pod.) bezdrátově!

Digitální televize O2 TV

Součástí služby digitální televize O2 TV je až 25 kanálů základní nabídky (např. dětské Animax, Jetix, Minimax, dokumentární a přírodopisné Discovery, National Geographic, Spektrum, nebo filmové HBO, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax 2, další balíčky se specializovanými sportovními či filmovými kanály /celkem až 60 kanálů!/ je možno si kdykoliv později doobjednat) a také přístup ke službě TV Archiv (nejžádanější pořady českých televizí co vám uniknou si můžete v průběhu 7 dnů následujících od jeho odvysílání ZDARMA prohlédnout z digitálního archívu) za pouhou 1 korunu měsíčně!

Nová služba HBO Digital!

Od 21. 4. 2008 je součástí služby digitální televize O2 TV při doobjednání si balíčku 02 Kino možnost si za pouhých 150 korun na měsíc (tedy cena jednoho lístku do kina) aktivovat službu HBO Digital. Poté se celý měsíc můžete BEZ DALŠÍCH POPLATKŮ dívat na celou nabídku filmů od HBO, kde je každý měsíc k dispozici kolem 40 různých atraktivních titulů z produkce HBO (filmových trháků, seriálů, jedinečných dokumentů, koncertů a pod.)!

Volání na pevné linky 13 hodin měsíčně ZDARMA!

S novým tarifem od nás získáte jedinečnou možnost telefonovat příbuzným, do firem, na úřady a podobně doposud nevídaných 800 minut měsíčně ZDARMA! Nabízíme vám volání ZDARMA i v pracovní dny a také během pracovní doby, ne jako doposud až po 19. hodině!

Aktivační poplatek nyní jen 1 Kč!

Objednáte-li si u nás službu O2 Trio, bude vám při této letní akci účtován aktivační poplatek ve výši pouhé 1 koruny (běžná cena za zřízení služby Trio bez závazku činí 1.505 Kč).

Jen od nás instalace ZDARMA!

Běžná cena za instalaci činí u společnosti Telefonica O2 1.797 až 2.987 korun, při sepsání objednávky od nás získáte instalaci ZDARMA!

Měsíční platba již od 1.327 Kč s DPH!

Letní akce O2 Trio je výhodná zejména pro uživatele pevné telefonní linky, kteří mají zájem být připojení na Internet a sledovat digitální televizi. Pokud jste doposud platili např. jen za telefonování a připojení na Internet 927 korun měsíčně, připlatíte si pouhých 400 korun měsíčně a získáte tím nově 13 hodin volání na pevné linky zdarma, rychlý Internet s neomezeným stahováním dat, až 25 kanálů digitální televize, službu TV archiv, set-top-box a ADSL modem s WiFi.

služba rychlost internetu ADSL tarif volných minut volání O2 TV vaše cena s DPH AKCE
O2 Trio až 8 Mb 8.192/512 kb/s Volám Basic 300* ANO 1.327 Kč ne
O2 Trio až 8 Mb 8.192/512 kb/s Volám 800* ANO 1.367 Kč ne
O2 Trio až 8 Mb 8.192/512 kb/s Nonstop neomezeně ANO 1.546 Kč ne

* volání na všechny pevné linky v ČR celý den

Váš závazek

Za všechny výše uvedené výhody je od vás vyžadováno (samozřejmě mimo standardní placení měsíčních faktur) jediné - zavázat se používat komplexní balíček O2 Trio minimálně po dobu 12 měsíců. Ten rok uběhne jako voda, takže objeví-li se poté výhodnější nabídka konkurence, nic vám nebude bránit ji využít.
Výhodou naší nabídky je (narozdíl např. od kabelových televizí) mimo jiné také to, že v případě vašeho přestěhování téměř kamkoliv v České republice vám všechny služby zůstanou zachovány včetně všech sjednaných výhod. Pokud ve vašem novém bydlišti nemáte zřízenu pevnou telefonní linku (HTS), společnost Telefonica O2 vám ji ZDARMA zřídí! Běžná cena zřízení hlavní telefonní stanice přitom činí 3.500 Kč, nyní v akci pak 594 Kč (platí jen pro zájemce o balíček O2 Duo, kteří zatím doma pevnou telefonní linku nemají).
Zřízení nové telefonní přípojky je pro zájemce o balíček O2 Trio za pouhou 1 korunu!

Platnost objednávky:

Po naší předem sjednané návštěvě a sepsání objednávky budete kontaktováni operátorkou společnosti Telefonica O2, která vám potvrdí jednotlivé položky vaší objednávky i ceny. Jakmile objednávku odsouhlasíte, můžete cca do týdne očekávat dodávku set-top-boxu, případně ADSL modemu (nemáte-li ještě ADSL připojení na Internet od společnosti Telefonica O2). Ihned po zapojení vám funguje jak Internet, tak služby digitální televize!

Jednáme s vámi narovinu, nic nezamlčujeme a všechny ceny uvádíme zásadně s DPH!

Cenová zvýhodnění jsou časově omezena, máte-li o tyto nové služby zájem, kontaktujte nás co nejdříve!

odeslání nezávazné poptávky:

Váš e-mail:
Váš mobil:
Vaše číslo pevné linky (není nutné):
Poznámka (např. kdy jste doma k zastižení, dotazy a pod.):

partner
Telefonica O2
oddělení nepřímého prodeje

poslední aktualizace: 28. 8. 2008